Unbordered

Unbordered

5 üzerinden 5 puan

Unbordered Hakkında

Yabancı insanlarla tanışın, dil değişim ortakları bulun veya dünya çapında neler olduğunu görmek için herkese açık zaman çizelgesine göz atın. Bir dil değişimi uygulaması olarak kullanmak veya sadece uluslararası arkadaşlarla tanışmak harika.

? Ücretsiz Çeviriler
Çeviri miktarıyla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur ve tamamen ücretsizdir. Herkesle tercüme sohbet kullanın ve asla ödeme konusunda endişelenmeyin!

? Sesli Mesajlaşma
Sesli mesaj gönderme ve alma. Telaffuz pratiği yapın ve ana dili İngilizce olanları dinleyin!

Ugh️ Düşüncelerinizi Paylaşın
Herkese açık blog, düşüncelerinizi dünyayla paylaşmak için harika bir yerdir. Merhaba deyin ve herkesle bağlantı kurun!

? Açık Sohbet Odaları
Dünyanın her yerinden insanlarla tek bir yerde tanışın. Küresel kültürel alışverişin tadını çıkarın!

? Ara
Birçok yerden uluslararası arkadaşlar bulun. Onları yaşa, cinsiyete ve ülkeye göre sıralayın.

? Gece Modu (İsteğe Bağlı)
Geceleri parlak bir ekrana bakmaktan gözlerinizi koruyun. Gözlerin sana teşekkür edecek! Bu pil ömründen de tasarruf sağlar.

Bir seyahat planlayıcısıysanız veya seyahat uygulamalarını kullanmak istiyorsanız, bu uygulama sizin için de yararlı olabilir. Ana dili İngilizce olanlara soru sorabilir ve ziyaret etmek istediğiniz ülkede yaşayan kişilerden seyahat ipuçları alabilirsiniz.

Sınırsız, yabancılarla iletişim kurmak için sadece bir dil değişim sohbetinden daha fazlasıdır, aynı zamanda abonelik gerektirmeyen ve kaç mesaj gönderebileceğiniz veya alabileceğiniz konusunda hiçbir sınırlama olmayan tamamen ücretsiz birkaç yabancı sohbet uygulamasından biridir. Mevcut en iyi sosyal uygulama türlerinden biridir.

Yabancı insanlarla tanışmanın zor olduğu bir yerde yaşıyorsanız, uluslararası arkadaşlar edinmek zor olabilir. Örneğin, Japonca veya Koreli arkadaşlarla tanışmak, ancak oradan kimseyi bulamayacağınız bir yerde yaşamak istiyorsanız, bu bir sorun olabilir. Sınırsız, birçok ülkeden yabancı arkadaşlarla veya dil ortaklarıyla tanışmayı kolaylaştırır.

İngiltere'ye seyahat etmek ister misiniz? Anadili İngilizce olan biri ile pratik yapın!
İspanya'ya mı gitmek istiyorsunuz? Anadili Barcelona ile İspanyolca dil değişimi!
Tay dili öğrenmek? Tayland'dan bir dil partneri bulun!
Milano gezisine mi gidiyorsunuz? Gerçek İtalyanca konuşan kişilerle konuşarak İtalyanca öğrenin ve siz oradayken yabancı arkadaşlar edinin.

Bir dil ortağı bulmak ya da sadece yabancı arkadaşlar edinmek istiyorsanız, bugün Unbordered'ı indirin ve uluslararası maceranıza başlayın!

Desteklenen diller: Çince, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Filipince, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, İzlandaca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Litvanca, Malayca, Moğolca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe , Tay dili, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca. Daha fazlası çok yakında!

Unbordered Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    6.0.2

  • Publish Date:

    2020-03-22

  • Requirement:

    Android 5.0+