Repost for Instagram - Regrann

Repost for Instagram - Regrann

5 üzerinden 4.3 puan

Repost for Instagram - Regrann Hakkında

Regrann - Instagram için Repost, filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden göndermenizi sağlar. Regrann ayrıca Instagram fotoğraflarını telefonunuza kaydetmenizi sağlar. Uygulamadan çıkmadan Instagram fotoğraflarını doğrudan Instagram'dan yeniden yayınlarsınız. SCHEDULE yayınlarına Regrann Pro uygulamasını deneyin.

% 100 Ücretsiz

BASİT - Instagram'dan ayrılmaya gerek yok

Herhangi bir Instagram ekranından ve herhangi bir Instagram kullanıcısından beğendiğiniz Instagram fotoğraflarını yeniden gönderin, yorumların altındaki 3 noktayı tıklayın ve “Paylaşım URL'sini kopyala” yı seçin. İşte bu kadar kolay! Regrann etkinleştirecek ve Instagram feed'inize yeniden gönderme, daha sonra tekrar göndermeye devam etme, kaydetme veya fotoğraf veya video kabul eden diğer uygulamalarla paylaşma seçeneği sunacaktır. Fotoğrafları veya videoları yalnızca 2 tıklama ile Instagram feed'inize yeniden gönderebilirsiniz.

Fotoğrafları İndir

Instagram fotoğraflarını anında indirin. Regrann Instagram resimlerini Instagram posterinin adıyla resim klasörünüze kaydedecektir.

Videolar indir

Instagram videolarını indirmek çok kolay, böylece daha sonra tekrar oynatabilirsiniz.

YETKİLİ - Yeniden gönderirken orijinal Instagram fotoğraflarını ve videolarını sağlam tutun

Takipçilerinize yeniden yayınladığınız, paylaştığınız veya kaydettiğiniz Instagram fotoğraflarının tam deneyimini sağlayın. Regrann, fotoğrafları ve videoları hiçbir şekilde değiştirmeden Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda kullanıcıya kredi verir. Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, yayınladığınız fotoğrafların / videoların başlığına kredi eklenir.

HIZLI - Giriş gerekmez

Regrann, fotoğrafları ve videoları yeniden göndermek için Instagram uygulamasını kullanır. Yani, giriş yapmanız gerekmez. Ayrıca, Regrann Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden yayınlamak, cihazınıza kaydetmek veya daha sonra göndermek için Hızlı modlarda çalışacak şekilde ayarlanabilir ... daha da yüksek hız için.

DİKKAT: Fotoğraf / videolarını gizli olarak ayarlayan Instagram kullanıcıları URL'yi kopyala bağlantısını göstermez, bu yüzden lütfen bu fotoğrafları indirmeyi denemeyin.

Seçenekler

- Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden gönderirken daha da fazla kredi vermek istiyorsanız filigranları etkinleştirmeyi seçin.

- İmzaları otomatik olarak ekleyin. Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, Instagram başlığına ekleyebileceğiniz veya tamamen değiştirebileceğiniz önceden ayarlanmış bir imzanız olabilir.

Yasal Uyarı:
Bu uygulama Instagram ile bağlantılı değildir.
Fotoğraf / videonun izinsiz herhangi bir eylemi veya yeniden gönderilmesi ve / veya Fikri mülkiyet haklarının ihlali kullanıcının sorumluluğundadır.
Lütfen sahiplerin izni olmadan fotoğraf kaydetmek / video indirmek için Regrann'ı kullanmayın. Instagram kullanıcılarının haklarına saygı gösterin.

Repost for Instagram - Regrann Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    8.86

  • Publish Date:

    2020-04-07

  • Requirement:

    Android 5.0+