Regrann Pro

Regrann Pro

5 üzerinden 3.7 puan

Regrann Pro Hakkında

  Regrann Pro ücretsiz Regrann, 1. reposting uygulaması ücretli profesyonel sürümüdür.

  Bu ücretsiz bir uygulama DEĞİLDİR. Aylık ücretli bir aboneliktir, ancak tüm özellikleri test edebilmeniz için 7 günlük deneme süreniz olacaktır. Ayrıca% 100 para iade garantisi sorulan soru yok. Geri ödeme istiyorsanız, istediğiniz zaman e-posta gönderin.

  Bu uygulamayı kullanmadan önce Regrann Free kaldırdığınızdan emin olun.

  Profesyoneller için Program
  Tüm kampanyanızı önceden planlayın ve Regrann Pro'nun yayınlamayı istediğiniz tarih ve saatlerde yapmasına izin verin. Otomatik olarak.

  Yeniden yayınlamak için harika bir fotoğraf buldunuz, ancak günlük fotoğrafınızı zaten yayınladınız mı? Sorun değil, sadece başka bir gün ve saat için planlayın. Regrann Pro sizin için otomatik olarak gönderecektir.

  Regrann - Instagram için Repost, filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden göndermenizi sağlar. Regrann ayrıca Instagram fotoğraflarını telefonunuza kaydetmenizi sağlar. Uygulamadan çıkmadan Instagram fotoğraflarını doğrudan Instagram'dan yeniden yayınlarsınız.

  Reklamsız

  Doğrudan Mesaj
  Altyazıyı yapıştırmaktan bıktınız mı? Altyazıyı yayınınıza otomatik olarak eklemek için Doğrudan Yayın'ı kullanın.

  Altyazıyı Temizle
  Altyazıya @ Regrann ve #regrann eklenmedi.

  Vine videolarını paylaşın, kaydedin veya yeniden yayınlayın
  Herhangi bir Vine videosunda 3 noktayı tıklayın ve 'Bağlantıyı Kopyala'yı seçin. Daha sonra Regrann açılacak ve Vine videosu ile ne istersen yapmana izin verecek.

  Tüm Instagram yükleme ekranlarını gözden geçirmek, Doğrudan Gönderiyi kullanmak ve yeniden tıklama işleminden 4 tıklamayı kaldırmak istemiyorum.

  BASİT - Instagram'dan ayrılmaya gerek yok
  Herhangi bir Instagram ekranından ve herhangi bir Instagram kullanıcısından beğendiğiniz Instagram fotoğraflarını yeniden gönderin, yorumların altındaki 3 noktayı tıklayın ve “Paylaşım URL'sini kopyala” yı seçin. İşte bu kadar kolay!

  Regrann etkinleştirecek ve Instagram feed'inize yeniden gönderme, daha sonra tekrar göndermeye devam etme, kaydetme veya fotoğraf veya video kabul eden diğer uygulamalarla paylaşma seçeneği sunacaktır.

  Fotoğrafları veya videoları yalnızca 2 tıklama ile Instagram feed'inize yeniden gönderebilirsiniz.

  Fotoğrafları İndir
  Instagram fotoğraflarını anında indirin. Regrann Instagram resimlerini Instagram posterinin adıyla resim klasörünüze kaydedecektir.

  Videolar indir
  Instagram veya Vine videolarını indirmek çok kolay, böylece daha sonra tekrar oynatabilirsiniz.

  Vine'dan kaydet
  URL'de Bir Vine'da Kopyala'yı tıkladığınızda Regrann onu kaydetmenize veya Instagram yayınlamanıza izin verirsiniz.

  YETKİLİ - Yeniden gönderirken orijinal Instagram fotoğraflarını ve videolarını sağlam tutun
  Takipçilerinize yeniden yayınladığınız, paylaştığınız veya kaydettiğiniz Instagram fotoğraflarının tam deneyimini sağlayın. Regrann, fotoğrafları ve videoları hiçbir şekilde değiştirmeden Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda kullanıcıya kredi verir.

  Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, yayınladığınız fotoğrafların / videoların başlığına kredi eklenir.

  HIZLI - Giriş gerekmez
  Regrann, fotoğrafları ve videoları yeniden göndermek için Instagram uygulamasını kullanır. Yani, giriş yapmanız gerekmez.

  Ayrıca, Regrann Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden yayınlamak, cihazınıza kaydetmek veya daha sonra göndermek için Hızlı modlarda çalışacak şekilde ayarlanabilir ... daha da yüksek hız için.

  DİKKAT: Fotoğraf / videolarını gizli olarak ayarlayan Instagram kullanıcıları URL'yi kopyala bağlantısını göstermez, bu yüzden lütfen bu fotoğrafları indirmeyi denemeyin.


  Seçenekler
  - Instagram fotoğraflarını ve videolarını yeniden gönderirken daha da fazla kredi vermek istiyorsanız filigranları etkinleştirmeyi seçin.

  - İmzaları otomatik olarak ekleyin. Instagram fotoğraflarını yeniden yayınladığınızda, Instagram başlığına ekleyebileceğiniz veya tamamen değiştirebileceğiniz önceden ayarlanmış bir imzanız olabilir.


  Yasal Uyarı:


  Bu uygulama Instagram ile bağlantılı değildir.

  Fotoğraf / videonun izinsiz herhangi bir eylemi veya yeniden gönderilmesi ve / veya Fikri mülkiyet haklarının ihlali kullanıcının sorumluluğundadır.

  Lütfen sahiplerin izni olmadan fotoğraf kaydetmek / video indirmek için Regrann'ı kullanmayın. Instagram kullanıcılarının haklarına saygı gösterin.

Regrann Pro Etiketleri

Regrann Pro Ek Bilgileri

 • Latest Version:

  1.77

 • Publish Date:

  2018-10-23

 • Requirement:

  Android 4.4+