Monkey Donkey

Monkey Donkey

5 üzerinden 5 puan

Monkey Donkey Hakkında

Monkey donkey - Kong hero, bir karakterin farklı taktikler ve farklı düşmanlarla karşı karşıya geldiği ilginç bir oyundur. Kong kahramanının öfkeli bir kabarık gibi dövüşünün tadını çıkarın, zıplayın ve para kazanın ve yakalamak istediğiniz kuşla savaşın. Eğer karakter atlar ve düşmanları vurmak bu kabarık atlama oyunu ustası iseniz Kong kahraman güçlüdür. Yeni tarzda her klasik oyunun en iyisi öfkeli kuşlara hazır olun ve kavga ile hareket edin. Hareket edin ve yolunuzdaki küçük ve büyük canavarlarla savaşın. Klasik kabarık atlama, kong kahramanı oynamak ve öfkeli kuşlarla tek bir yerde savaşmak için çığır açan yeni bir yol sadece şaşırtıcı.Eşek maymunu, bir kahraman gibi ilerlemeniz için sizi heyecanlandırıyor. Atlamak ve sizi yakalamak isteyen canavarlara veya kızgın kuşlara vurmak için dokunun. Düşmeden ve düşmanlardan kaçınmadan mümkün olduğunca gidin. Topladığımız paralar, tarama ve yeni hayvan karakter kilidini! O kadar çok para toplamak ve sonsuz kabarık atlama ve av canavarların tadını çıkarın. Onları yen ve oyunu kazanmak için final yerine git. Yolun üstündeki duvarları vurmak ve ödüller almak için atla. Arkadaşlarınızla oynayın ve onlarla yüksek puanlar tadını çıkarın.


Maymun Eşek Özellikleri

- Kolay ve renkli kong oyunu anlamak için basit
- Hızlı tempolu kabarık koşu
- Sonsuz oyun
- Harika zaman geçiren oyun
- Rahatlatıcı renkler ve müzik
- İlerlemek için kızgın kuşlara vur
- Herkes için ÜCRETSİZ
- Tüm özelliklerle sınırsız oyun
- Hareket ve düşmanları vurarak zihin eğitimi oyunu
- Çok bağımlılık yapıcı bir oyun
- Aklına her zaman meydan oku
- Elde edilen paralarla devam edin
- Tek dokunuşla oyun
- Daha yüksek ve daha yüksek puan yapmak için oynayın
- Basit ve arcade oyunu altında kolayThi Kong kahraman vs kızgın kuşlar oyun sadece düşmanları vurmak ve kızgın kuşlar vurmak anlamak kolaydır Maymun Eşek hızlı tempolu, zorlu ve çok bağımlılık yapıcı bir oyun. Basit işlemler ve HD grafikler ile tek dokunuşla kontrol. El-göz koordinasyonunuzun ne kadar iyi olduğunu test eder? Dokunun ve vurun basit ama zor ve çok uzun süre gitmek çok zor.


Oyun aşamalarını temizlemek için düşmanlara isabet ederken sadece hareket etmek ve atlamak zorunda olduğunuzu oynamak çok basittir, oynayın ve zaman geçişi için çok bağımlılık yapıcı bir oyun ve harika bir oyun olduğunu göreceksiniz. Pürüzsüz kong kahraman simülasyon oyunu için özelliklerle dolu. Oynamak çok kolay ve sınırsız düzeyde oynamak kadar yapabilirsiniz. Öfkeli kuşları ve canavarları öldür ve en yüksek noktaya ulaş. Bu oyunu ne kadar çok yapacaksanız, oyundaki uzmanlığınız da o kadar iyi olacak ..


Bu en iyi klasik oyunu, bir kong kahramanının farklı boyut ve çeşitlerdeki canavarlara karşı savaşarak eğlendireceği yeni tarzda indirin. Umarım, boş zamanlarınızda sizi eğlendirmek için son derece yetenekli geliştiriciler tarafından geliştirilen bu zihin alay oyununu beğeneceksiniz. Lütfen arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın ve ayrıca bu oyunu arcade oyununda bir referans olarak yapmak için daha fazla iyileştirme ve seviye için geri bildiriminizi bize bildirin. Geri bildiriminizi destek e-postasında bize bildirin. Mutlu olun ve tadını çıkarın!

Monkey Donkey Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.3

  • Publish Date:

    2019-11-17

  • Requirement:

    Android 4.1+