Lasso

Lasso

5 üzerinden 4.35 puan

Lasso Hakkında

Lasso,herkesin eğlenceli filtreler ve efektlerle kısa videolar oluşturmasını ve paylaşmasını kolaylaştırır. Yaratıcıları takip edin, hashtag'leri arayın, popüler viral video trendlerini keşfedin ve onlara kendi dönüşünüzü koyarak katılın.

Trend olan bir video bulduğunuzda, #comedy veya #fail olsun, özel efektler, müzik, videodaki metin ve düzenleyebileceğiniz araçlarla kendi dönüşünüzü oluşturmak için uygulama içi kamerayı kullanabilirsiniz. komik videolarınızı kesmek ve düzenlemek için kullanın. Dünyayla paylaşmak için videonuza hashtag ekleyin! Videolarınızı doğrudan Facebook öykünüze de ekleyebilirsiniz.

? SOĞUK KAMERA ARAÇLARI VE ETKİLERİ
Uygulama içi kameradan yüksek kaliteli video düzenleme araçları, efektler, video araçları üzerindeki metinler, müzik ve daha fazlasını edinin.

M BÜYÜK MÜZİK KÜTÜPHANESİ
Lasso'nun müzik kütüphanesi en büyük kütüphanelerden biridir. Popüler pop hitlerden klasik klasiklere kadar, videolarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan şarkıyı bulacaksınız.

? SON HASHTAGLAR VE ZORLUKLAR
Kement, hangi hashtag'lerin trend olduğunu veya viral olduğunu ve hangilerinin yakında trend olabileceğini size bildirir. Yeni bir trend keşfeden ilk kişilerden biri veya bunun için video oluşturan ve paylaşan ilk kişilerden biri olun!

ST DOĞRUDAN HİKAYENİZE PAYLAŞIN
Kement, sorunsuz bir şekilde Facebook'a bağlanır, böylece videolarınızı tek bir dokunuşla hikayenize gönderebilirsiniz. Videonuzun tüm sosyal profillerinizde veya yalnızca tek bir yerde gösterilmesini isteyin, neyi paylaştığınız ve nereye gittiğini kontrol edersiniz.

Lasso Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    87.1.0.0.0

  • Publish Date:

    2020-05-05

  • Requirement:

    Android 5.0+