Idle Life

Idle Life

5 üzerinden 4 puan

Idle Life Hakkında

Yeni hayatınızın kontrolünü elinize alın!

Boşta Yaşam, farklı yaşam tarzlarını keşfetmenize izin verir!

Avatarlarınızı oluşturun ve bu harika dünyada başarılı olmalarını sağlamak için önemli kararlarını yönetin. Profesyonel bir kariyer seçin, bir ev satın alın, alışveriş yapın ve odanızı her zaman istediğiniz gibi dekore edin. İstediğiniz tüm nesneleri yerleştirin ve rahat olmak için düzenlemeyi gerektiği kadar değiştirin. Evinizi ve görünümünüzü özelleştirin, kendi başınıza nasıl yaşayacağınızı öğrenin ve maaşınızı artırmak için profesyonel becerilerinizi eğitin. Hazır olduğunuzda kazançlarınızı artırın ve daha büyük bir eve taşıyın. Daha fazla para kazanmak için ekstra işler alın ve işler zorlaşırsa yardım için büyükannenizle konuşun…

AVATARLARINIZI OLUŞTURUN

Avatarlarınızı özelleştirmek ve görünüm, yüz özellikleri, saç modeli ve kıyafetlerini seçmek için tüm kombinasyonları keşfedin. Onları farklı kıyafetler üzerinde deneyin ve gardırobunuza ekleyin, böylece duruma göre giyinebilirler. Ofiste dikkat çekmek istiyorsanız saç rengini değiştirin!

EVİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Biraz çatı katında başlayın ve yönetiminiz sayesinde büyük bir köşkün sahibi olun. Dekorasyon mağazasına gidin ve mobilya ve süs eşyaları satın alın. Bir yatak, TV, halı veya şık puflar ile başlayabilirsiniz. Bir duvar saati veya yeni bir kanepeye ihtiyacınız olabilir. Tam donanımlı bir mutfağın yanı sıra bazı resim ve resimleri de unutmayın. Rahat bir daire inşa edin!
Ödeyebileceğinizden daha iyi bir eve gidin ve nesnelerinizi de yükseltin.

KARİYERİNİZİ SEÇİN

Sanatçı, sporcu, teknoloji, aşçı olun ... Yeni yaşam tarzınızı seçmek için birçok seçenek var! Normal bir işe başlayın ve alanınızda lider bir kişi olmak için mesleki becerilerinizi geliştirin. İş promosyonlarını kabul edin ve şirketinizde yükselin. Sıkı çalışın ve maaş zammı alın. Daha iyi becerilere ve daha iyi bir ücrete sahip olmak için prestij puanları kazanın. Ekstra para kazanmak için diğer işleri kabul edin ve yeni iş yeriniz için hayallerinizdeki evi veya şık bir elbiseyi satın alın.

ÖNEMLİ KARAR ALIN

Avatarlarınızın yaşam tarzlarının kontrolünü elinize alın ve onların alanlarında başarılı olmalarını sağlayın. Günlerini evde geçirmenin ve mağazada satın alınan farklı nesneleri kullanarak izlemenin tadını çıkarın. Onların gerçekleriyle etkileşime geçtiğini görün. Seçimleriniz sayesinde her karakterin farklı ilerlemesi olabilir!

Yönetim ve boşta oyunları seviyorsanız, Idle Life'ın tadını çıkaracaksınız! Avatarlarınızı karlı sonuçlarla geliştirmek için stratejik kararlar alınması gereken, oynaması kolay bir oyun. Küçük ve mütevazı bir yerden başlayarak yaşam tarzınızı geliştirin ve profesyonel ve kişisel başarılarınızda görünür ilerlemenin kilidini açın. İleri görüşlü yaşam fırsatlarından yararlanarak mütevazı hayatınızı dönüştürün!

Idle Life Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.0.2

  • Publish Date:

    2020-05-11

  • Requirement:

    Android 5.0+