Gravity Rider Zero

Gravity Rider Zero

5 üzerinden 5 puan

Gravity Rider Zero Hakkında

Gravity Rider parkurlarında sıcak olan yeni bir aerodinamik moto yarış deneyimi olan Gravity Rider Zero geliyor.

Burada yükseltme parçaları, güçlük çeken araçlara karşı herhangi bir zorluk veya ani artış yok: her pist mükemmel dengelidir, böylece en sevdiğiniz sürüşü kullanarak her zaman şu anda yenebilirsiniz.

OB YOLUNU BOŞALTILARIN ??
Bu bisiklet dengeleme oyununda, her seviyede üstesinden gelmek için yeni akıllı mekanikler ve denemeler keşfederek engellerin üzerinden tırmanacaksınız.
Dev rampalar, lazerler, sivri uçlar veya iyi eski yerçekimi yolunuza çıkmaya çalışacaktır. Ter yok, aracınız geçmek için mükemmel bir hıza sahip - biraz incelikle, iyi olacaksınız ve düşmeyeceksiniz.

R Binlerce Yüksek Teknoloji Protokolü ??
Fütüristik tasarımlarla düzinelerce benzersiz yarış aracı toplayın. Görevleri tamamlayarak, zorlukları yenerek veya pist rekorları kırarak yeni motosikletlerin kilidini açın: her zaman yeni bir hedef ve dört gözle beklediğiniz bir ödül vardır. Deneme bisikletlerinden ATV'lere, WW2 dönemi motosikletlerinden uzay roketlerine kadar hepsi orada.

GR TAŞLAMA YOK ??
Gravity Rider Zero'da bulamayacağınız şeylerin listesi:
- Overpriced yükseltme parçası yok
- Öğütme yok
- Bilet yok
- Zaman çizelgesi yok
- Zorluk artışı yok
- Yapay zorluk yok
- Sınırlı garaj alanı yok.


?? NE İSTİYORSUN, NEREDE İSTİYORSUN ??
İstediğiniz tüm yarış arabalarının ve bisikletlerin kilidini açabilirsiniz. İstediğiniz zaman moto, mmx buggy veya dörtlü üzerinde çizgi yapabilirsiniz. Onlarla istediğiniz herhangi bir yolda hız yapabilirsiniz - istatistikleri bulunduğunuz yarış için her zaman mükemmel bir şekilde dengelenir. Evet, gizli hile bisikleti yok, özel bir kıyamet çarkı yok - burada tüm motosikletler iyi.

ALL TÜM SİZİN ??
Gravity Rider Zero'daki kontroller basit ve hassastır. Engelleri daha hızlı aşmak için bisikletinizi doğru yerlerde hızlandırın ve eğin. Tuzakları önlemek için zamanında fren yapın. Zıplamadan sonra daima zemine daha önce dokunmak ve daha fazla çekiş elde etmek için eğin. Atlamadan önce fren yaparak hava sürenizi en aza indirin, tekrar deneyin.
Ya da sadece engelleri aştığınızdan emin olun, çarpmayın ve seviyeyi geçmeyin. Bisiklet yarışı özelleştirilebilir bir deneyimdir: mekaniğin ne kadar derin olmasını istediğinize siz karar verirsiniz.

?? TAM KARİYER MODU ??
Klasik bir solo kariyer ilerleme sisteminin tadını çıkarın: 3 aşamayı temizlemek için yeterli yaşam elde edersiniz ve ardından bir sonraki dünyaya geçin. Her yeni dünyada yeni bir hile vardır ve bir gezegenlerin ortam yükünü görürsünüz. Bu bir görüntü değil: tam anlamıyla evrendeki en çılgın parçalarla yüzleşmek için gezegenden gezegene gideceksiniz. Ve elbette, araç istatistikleriniz yol boyunca artacak: hepsi dengeli, ancak daha hızlı olacaksınız.

?? TOPLAMA VE ÖZELLEŞTİRME ??
Araç koleksiyonunuza hayran kalın ve özelleştirin. Yarış arabanıza yeni bir boya işi verin, motosikletinize farklı bir renk verin veya kartınızı bir neon ışıkları izi ile yükseltin. Motosikletiniz her zaman mükemmel bir şekilde ayarlanmış olsa bile, bu tarzınızı geliştiremeyeceğiniz anlamına gelmez!

?? SADECE SOĞUK ??
Gravity Rider Zero iki şeyden ibarettir: havalı sürüşler ve saf yarış. Burada, kariyer modunda işleri böyle yapıyoruz. Neyin önemli olduğuna ve kabartmaya dikkat etmeye odaklanıyoruz. Sıranızı optimize etmek, zamana karşı yarışmak, en iyi zamanı almak mı istiyorsunuz? Yapabilirsin.
Yaratıcı seviyelerden geçmek için zaman ayırmak ister misiniz? Sen de yapabilirsin.

Sadece sürüş keyfini ve bir wheelie pop. :)

Bir sorunuz mu var? [email protected] adresinden bize ulaşın

Oyunu indirerek Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz: http://support.vividgames.com/policies

Gravity Rider Zero Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.40.4

  • Publish Date:

    2020-04-27

  • Requirement:

    Android 5.0+