Battle Bay

Battle Bay

5 üzerinden 4.65 puan

Battle Bay Hakkında

Bir gemi seçin, silahlarınızı seçin ve dünyanın dört bir yanındaki rakiplere karşı savaşın. Filonuzu zirveye çıkarmak için takım stratejisini ve ateş gücünü kullanın - batır ya da kazan!

- Gemini seç -
Atıcı büyük bir silah dizisine sahiptir, Speeder hızlı ve öfkeli, Enforcer çevik ve çok yönlü, Defender yüzen bir tank ve Fixer dost takım arkadaşlarını yüzer. Daha fazla hit puan ve güç için gemilerinizi yükseltin!

- Silah topla -
Daha fazla ateş gücü kazanmak için silahlarınızı toplayın, geliştirin ve geliştirin. Çok çeşitli yıkıcı, savunmacı veya faydalı ürünler arasından seçim yapın. Vitesinizin gücünü daha da artırmak için özel avantajlar edinin. Oyun tarzınıza uyan ve takımınızın batmasını engelleyen ne varsa!

- Kendi savaşlarına ev sahipliği yap -
Özel Savaşlarda arkadaşlarınızla ve lonca arkadaşlarınızla bir yarışma düzenleyin. Bir lobi oluşturun ve 10 oyuncuya kadar 2 takıma ve 5 seyirciye kadar davet edin. Kendi 5v5 turnuvalarınızı oynayın veya 1v1 düellolarda becerilerinizi kanıtlayın.

- Bir Loncaya Katıl -
Bir loncaya katılarak veya lonca kurarak arkadaşlarınla ​​takım kur Guild skor tabloları, mürettebatınızı diğer mutlu kaptan gruplarına karşı çukurlaştırır. Kim zirveye çıkacak?

- Görevleri ve başarıları üstlen -
Altın ve şeker kazanmak için görevleri tamamlayın veya muhteşem ganimet kazanmak için bir guild quest maratonuna gidin. İnci ve güçlü eşyalar kazanmak için başarıları geçin. Özel ödüller için sıralanmış iki haftalık turnuvalarda yarışarak Infamy'nizi kanıtlayın!

---

Kullanım Koşulları: https://www.rovio.com/terms-of-service
Gizlilik Politikası: https://www.rovio.com/privacy

Bu oyun şunları içerebilir:
13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli ile oyuncuları oyundan uzaklaştırabilecek doğrudan internet bağlantıları.
Rovio ürünlerinin ve ayrıca belirli ortakların ürünlerinin reklamları.
Uygulama içi satın alma yapma seçeneği. Fatura ödeyen kişiye daima önceden danışılmalıdır.
Bu uygulama internet bağlantısı gerektirebilir ve sonraki veri aktarım ücretleri uygulanabilir.

Battle Bay Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    4.8.22668

  • Publish Date:

    2019-12-10

  • Requirement:

    Android 4.1+