Angry Pet Rush

Angry Pet Rush

5 üzerinden 5 puan

Angry Pet Rush Hakkında

Büyük Şişman Kızgın Kuş, tüm hazineleri elde etmek için labirentin etrafında belirir. Ödüller almak için sonuna kadar yarış. Yolda engellerle karşılaşacaksınız ama üzülmeyin, şans her zaman yanınızda. Yılın en heyecan verici Kuş Yarışı !!!

Yeni macera Yarış Oyunu hazineleri almak için mümkün olduğunca hızlı koşmak. Angry Bird, Kuş Parkı'ndan ayrıldı ve kendi macerasına doğru yola çıktı.

Angry Bird'ü kurtarmak için Seviyelerin engelini kaldırın. Sorunları serbest bırakmak için ücretsiz oyun. Yol boyunca hazineleri ortaya çıkarın. Labirent boyunca Kızgın Kuş ile acele ve koş ve puan almak.

Angry Bird, tüm zamanların en büyük mobil oyununun yarış devamında! Bu heyecan verici oyunda, labirent çevresinde kızgın kuşu sürmekte iyi olacağını keşfedeceksiniz. Harika yarışta sürüş yaparken Angry Bird kadar enerjik olacaksınız.

Her seviyeyi tamamlamak ve en yüksek puanı elde etmek için zamana karşı Blue Bird Pet ile çalıştırın. Bir sonraki seviyeye daha hızlı yarışması için Angry Bird'ü iyi damat.

Tüm aile için eğlence, zevk ve zevk veren eğlenceli ve yenilikçi bir oyundur.

Angry Bird gibi bir evcil hayvan edinmek eğlencelidir. Angry Bird, gökyüzünde size rehberlik edecek ve sizinle birçok maceradan geçecek.

*** Bunlar Angry Pet Rush'ın EN İYİ özellikleri ***
✔✔ Oyundaki ANGRY KUŞ'u yönlendirmek için parmaklarınızı kullanarak oynamak için kolay bir oyun, mümkün olduğunca hızlı bir sonraki seviyeye ulaşmanızı sağlar.
✔✔ İstediğiniz zaman bu ücretsiz oyunu oynayabilir, tüm hazineleri almak için zamana karşı yarışabilirsiniz.
Enter Eğlenceli ve heyecan verici. En yüksek seviyelere ulaşmak için tüm seviyelerin kilidini açın.

Peki ne bekliyorsun? Bu ücretsiz oyunu indirin ve en heyecanlı yarış oyununu ücretsiz başlatın!

Angry Pet Rush Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    2.0

  • Publish Date:

    2018-12-14

  • Requirement:

    Android 4.1+